mid9090

mid9090
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Utah, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 48% The Thing (1982) - Rated 19 Feb 2012
72 15% Children of Men (2006) - Rated 13 Feb 2012
60 8% District 9 (2009) - Rated 13 Feb 2012
50 6% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 13 Feb 2012
92 70% Ichi (2008) - Rated 13 Feb 2012
92 70% Rashomon (1950) - Rated 13 Feb 2012
88 48% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 13 Feb 2012
82 31% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 13 Feb 2012
10 2% Citizen Kane (1941) - Rated 13 Feb 2012
0% The Cat in the Hat (2003) - Rated 13 Feb 2012