mightyginger

mightyginger
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2022
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 85% Up (2009) - Rated 04 Jan 2022
30 10% Surviving Desire (1991) - Rated 04 Jan 2022
75 67% Shutter Island (2010) - Rated 04 Jan 2022
70 53% The Big Lebowski (1998) - Rated 04 Jan 2022
85 85% Sincerely Louis CK (2020) - Rated 04 Jan 2022
70 53% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 04 Jan 2022
80 75% Dave Chappelle: The Closer (2021) - Rated 04 Jan 2022
70 53% John Mulaney: New in Town (2012) - Rated 04 Jan 2022
50 25% Tenet (2020) - Rated 04 Jan 2022
45 17% American Ultra (2015) - Rated 04 Jan 2022