migleonardo

migleonardo
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 81% Inception (2010) - Rated 23 Feb 2014
90 53% The Butler (2013) - Rated 23 Feb 2014
100 81% Forrest Gump (1994) - Rated 23 Feb 2014
100 81% Mary and Max (2009) - Rated 23 Feb 2014
90 53% ParaNorman (2012) - Rated 23 Feb 2014
3% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 23 Feb 2014
40 25% Flight (2012) - Rated 23 Feb 2014
10 9% The Best Man Holiday (2013) - Rated 23 Feb 2014
20 15% Ride Along (2014) - Rated 23 Feb 2014
90 53% Captain Phillips (2013) - Rated 23 Feb 2014