migtysoul

migtysoul
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 59% The Truman Show (1998) - Rated 24 Feb 2017
82 59% Mr. Nobody (2009) - Rated 24 Feb 2017
74 5% Cloud Atlas (2012) - Rated 24 Feb 2017
79 22% Snowpiercer (2014) - Rated 24 Feb 2017
81 44% Lucy (2014) - Rated 24 Feb 2017
81 44% Transcendence (2014) - Rated 24 Feb 2017
82 59% Source Code (2011) - Rated 24 Feb 2017
82 59% Looper (2012) - Rated 24 Feb 2017
82 59% A Beautiful Mind (2001) - Rated 24 Feb 2017
83 72% Gone Girl (2014) - Rated 24 Feb 2017