miguel30

miguel30
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 28 Oct 2016
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

56 19% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 08 Nov 2016
74 54% Lost Highway (1997) - Rated 08 Nov 2016
67 38% The Cleveland Show (2009) - Rated 08 Nov 2016
81 76% The Elephant Man (1980) - Rated 08 Nov 2016
66 35% Ant-Man (2015) - Rated 08 Nov 2016
62 28% Anacleto: Agente secreto (2015) - Rated 08 Nov 2016
48 14% Shallow Hal (2001) - Rated 08 Nov 2016
83 83% American History X (1998) - Rated 08 Nov 2016
79 73% American Gangster (2007) - Rated 08 Nov 2016
77 69% American Beauty (1999) - Rated 08 Nov 2016