Miguel Garza

miguel_garza
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2022
Location: Masku, Valitse alue, osavaltio tai provinssi, Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 10% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 01 Mar 2022
62 4% Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (2011) - Rated 01 Mar 2022
87 87% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 01 Mar 2022
75 39% Oblivion (2013) - Rated 01 Mar 2022
80 60% Legend (2015) - Rated 01 Mar 2022
75 39% Fantastic Four (2015) - Rated 01 Mar 2022
68 10% Pitch Perfect (2012) - Rated 01 Mar 2022
75 39% Encanto (2021) - Rated 01 Mar 2022
76 48% Resident Evil: The Final Chapter (2017) - Rated 01 Mar 2022
84 80% Wonder Woman 1984 (2020) - Rated 01 Mar 2022