mihaic

mihaic
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2019
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 57% The General (1926) - Rated 12 Jan 2019
90 57% Logan (2017) - Rated 12 Jan 2019
95 89% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 12 Jan 2019
80 28% Happy Feet (2006) - Rated 12 Jan 2019
75 17% The Transporter (2002) - Rated 12 Jan 2019
65 7% Black Panther (2018) - Rated 12 Jan 2019
95 89% The Seventh Seal (1957) - Rated 12 Jan 2019
65 7% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 12 Jan 2019
95 89% The Great Escape (1963) - Rated 12 Jan 2019
80 28% Rocky II (1979) - Rated 12 Jan 2019