miiketyson11

miiketyson11
Movie Buff - 192 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2013
Location: Calgary, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 31% Cube (1997) - Rated 16 Oct 2013
78 31% Friday the 13th (2009) - Rated 16 Oct 2013
86 83% First Blood (1982) - Rated 16 Oct 2013
79 38% Rocky Balboa (2006) - Rated 16 Oct 2013
81 52% Rambo (2008) - Rated 16 Oct 2013
85 77% Requiem for a Dream (2000) - Rated 16 Oct 2013
85 77% Once Brothers (2010) - Rated 16 Oct 2013
93 94% The Blue Planet (2001) - Rated 16 Oct 2013
80 44% Dawn of the Dead (1978) - Rated 16 Oct 2013
81 52% Enemy at the Gates (2001) - Rated 16 Oct 2013