Mijapinon

mijapinon
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just like most of my friends, when it comes to movies, I'm nothing but opinions. I love a good cheesefest. It irritates the crap out of me, though, when a movie insults my intelligence.

more Recent Ratings

44 8% Message in a Bottle (1999) - Rated 13 Dec 2007
"Paul, what the hell were you thinking?"
84 71% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 13 Dec 2007
84 71% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 13 Dec 2007
59 19% Jerry Maguire (1996) - Rated 13 Dec 2007
86 76% In America (2002) - Rated 13 Dec 2007
"Can't talk about it. It makes me cry."
80 53% The Sixth Sense (1999) - Rated 13 Dec 2007
64 25% Man on Fire (2004) - Rated 13 Dec 2007
88 82% The Godfather: Part II (1974) - Rated 13 Dec 2007
78 46% Spaceballs (1987) - Rated 13 Dec 2007
65 27% King Kong (2005) - Rated 13 Dec 2007