Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mikebriseno

Flick Fan - 57 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2019

more Recent Ratings
Check out mikebriseno's...
80 42% The Chronicles of Riddick (2004) - Sep 07, 2019
85 53% The Wolf of Wall Street (2013) - Sep 07, 2019
90 71% Gran Torino (2008) - Sep 07, 2019
60 11% Battleship (2012) - Sep 07, 2019
90 71% Hanna (2011) - Sep 07, 2019
80 42% Captain Marvel (2019) - Sep 07, 2019
90 71% Wonder Woman (2017) - Sep 07, 2019
50 1% Year One (2009) - Sep 07, 2019
60 11% Mystic River (2003) - Sep 07, 2019
92 86% Edge of Tomorrow (2014) - Sep 07, 2019