mikelcsw

mikelcsw
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 66% 12 Monkeys (1995) - Rated 29 Dec 2016
90 66% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 29 Dec 2016
95 87% Auntie Mame (1958) - Rated 29 Dec 2016
90 66% The Postman Always Rings Twice (1946) - Rated 29 Dec 2016
100 96% Mildred Pierce (1945) - Rated 29 Dec 2016
95 87% The Philadelphia Story (1940) - Rated 29 Dec 2016
85 42% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 29 Dec 2016
80 29% Mission: Impossible (1996) - Rated 29 Dec 2016
40 5% Titanic (1953) - Rated 29 Dec 2016
90 66% The Manchurian Candidate (1962) - Rated 29 Dec 2016