We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

mikepdk

mikepdk width="104" height="110"

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Oct 18, 2019

Location: Denmark

more Recent Ratings

70 46% Arrival (2016) - Oct 18, 2019
75 62% Inglourious Basterds (2009) - Oct 18, 2019
95 98% Forrest Gump (1994) - Oct 18, 2019
75 62% The King's Speech (2010) - Oct 18, 2019
70 46% Now You See Me (2013) - Oct 18, 2019
65 28% Man of Steel (2013) - Oct 18, 2019
80 77% A Few Good Men (1992) - Oct 18, 2019
70 46% Argo (2012) - Oct 18, 2019
30 7% The Amazing Spider-Man (2012) - Oct 18, 2019
70 46% Insomnia (2002) - Oct 18, 2019