mikepeiman

mikepeiman
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2009
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% American Beauty (1999) - Rated 24 Mar 2009
"A study in beauty and waking up"
95 83% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 24 Mar 2009
70 6% Gummo (1997) - Rated 24 Mar 2009
60 2% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 24 Mar 2009
90 52% Koyaanisqatsi (1982) - Rated 24 Mar 2009
88 37% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 24 Mar 2009
88 37% Sin City (2005) - Rated 23 Mar 2009
96 89% Pulp Fiction (1994) - Rated 23 Mar 2009
98 93% Forrest Gump (1994) - Rated 23 Mar 2009
92 66% Juno (2007) - Rated 23 Mar 2009