mikidogo

mikidogo
Movie Buff - 228 Film Ratings
Member Since: 18 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Boyhood (2014) - Rated 18 May 2016
90 60% Requiem for a Dream (2000) - Rated 18 May 2016
95 82% The Bourne Identity (2002) - Rated 18 May 2016
95 82% American Psycho (2000) - Rated 18 May 2016
95 82% Collateral (2004) - Rated 18 May 2016
10 9% Coyote Ugly (2000) - Rated 18 May 2016
10 9% San Andreas (2015) - Rated 18 May 2016
90 60% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 18 May 2016
100 97% The Fall (2008) - Rated 18 May 2016
99 93% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 18 May 2016