mikndruk

mikndruk
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2016
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 0% Dial M for Murder (1954) - Rated 14 Aug 2016
80 0% Vertigo (1958) - Rated 14 Aug 2016
80 0% Koyaanisqatsi (1982) - Rated 14 Aug 2016
85 0% Baraka (1992) - Rated 14 Aug 2016
90 0% The Holy Mountain (1973) - Rated 14 Aug 2016
85 0% Eraserhead (1977) - Rated 14 Aug 2016
95 0% Purple Rain (1984) - Rated 14 Aug 2016
95 0% Melancholia (2011) - Rated 14 Aug 2016
95 0% The Devil and Daniel Johnston (2005) - Rated 14 Aug 2016
95 0% Enter the Void (2010) - Rated 14 Aug 2016