milchi

milchi
Movie Buff - 490 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2012
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

58% Irreversible (2002) - Rated 10 Nov 2012
84% The Ghost Writer (2010) - Rated 10 Nov 2012
2% Daylight (1996) - Rated 10 Nov 2012
29% The Fighter (2010) - Rated 10 Nov 2012
84% City of Angels (1998) - Rated 10 Nov 2012
14% American Pie 2 (2001) - Rated 10 Nov 2012
14% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 10 Nov 2012
29% Ocean's Twelve (2004) - Rated 10 Nov 2012
84% The Color Purple (1985) - Rated 06 Nov 2012
58% Drive (2011) - Rated 06 Nov 2012