milla

milla
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 52% Apocalypse Now (1979) - Rated 18 Aug 2014
76 84% Masculin, Feminin (1966) - Rated 10 Aug 2014
70 52% Paths of Glory (1957) - Rated 05 Aug 2014
78 90% Dogville (2003) - Rated 02 Mar 2014
75 71% Deep End (1970) - Rated 11 Feb 2014
75 71% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 09 Feb 2014
70 52% Fight Club (1999) - Rated 02 Feb 2014
60 32% Inception (2010) - Rated 02 Feb 2014
75 71% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 02 Feb 2014
60 32% 300 (2007) - Rated 02 Feb 2014