We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
millendoan

Flick Fan - 31 Film Ratings

Member Since: May 11, 2021

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out millendoan's...
80 46% Now You See Me (2013) - May 11, 2021
85 74% Black Swan (2010) - May 11, 2021
75 27% The Wolf of Wall Street (2013) - May 11, 2021
85 74% Zodiac (2007) - May 11, 2021
85 74% Dallas Buyers Club (2013) - May 11, 2021
80 46% Knives Out (2019) - May 11, 2021
70 19% Se7en (1995) - May 11, 2021
50 3% The Spectacular Now (2013) - May 11, 2021
85 74% The Dark Knight Rises (2012) - May 11, 2021
80 46% Brokeback Mountain (2005) - May 11, 2021