milly

milly
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2009
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 39% The Cable Guy (1996) - Rated 19 Aug 2009
90 90% Jurassic Park (1993) - Rated 19 Aug 2009
75 53% Shrek (2001) - Rated 19 Aug 2009
85 83% The Shining (1980) - Rated 19 Aug 2009
60 19% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 19 Aug 2009
65 27% Snow Dogs (2002) - Rated 19 Aug 2009
65 27% The Blue Lagoon (1980) - Rated 19 Aug 2009
75 53% Big Fish (2003) - Rated 19 Aug 2009
85 83% Fargo (1996) - Rated 19 Aug 2009
80 70% The Mummy (1999) - Rated 19 Aug 2009