milosd024

milosd024
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 71% The Martian (2015) - Rated 05 Oct 2015
86 39% The Lost City (2005) - Rated 05 Oct 2015
93 71% Sicario (2015) - Rated 05 Oct 2015
90 55% War of the Worlds (2005) - Rated 04 Oct 2015
90 55% Collateral (2004) - Rated 04 Oct 2015
88 42% Sunshine (2007) - Rated 29 Sep 2015
70 5% The Hangover Part II (2011) - Rated 29 Sep 2015
95 87% Rain Man (1988) - Rated 29 Sep 2015
95 87% True Grit (2010) - Rated 29 Sep 2015
80 19% Titanic (1997) - Rated 29 Sep 2015