mindluge

mindluge
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 23 May 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 43% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 68% The 39 Steps (1935) - Rated 14 Aug 2007
43 13% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
81 69% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
59 27% Jarhead (2005) - Rated 14 Aug 2007
60 32% Unbreakable (2000) - Rated 14 Aug 2007
65 43% Saving Private Ryan (1998) - Rated 14 Aug 2007
50 17% 21 Grams (2003) - Rated 14 Aug 2007
78 64% Koyaanisqatsi (1982) - Rated 14 Aug 2007
86 87% Brazil (1985) - Rated 14 Aug 2007