mineka

mineka
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 0% Loki (2021) - Rated 17 Jul 2021
85 0% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 09 Feb 2020
60 0% Antichrist (2009) - Rated 09 Feb 2020
80 0% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 09 Feb 2020
80 0% A Serious Man (2009) - Rated 09 Feb 2020
60 0% Secret Window (2004) - Rated 09 Feb 2020
60 0% Horrible Bosses (2011) - Rated 09 Feb 2020
85 0% Schindler's List (1993) - Rated 09 Feb 2020
85 0% Nocturnal Animals (2016) - Rated 09 Feb 2020
80 0% 21 Grams (2003) - Rated 09 Feb 2020