minifridge

minifridge
Movie Buff - 464 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 50% Up in the Air (2009) - Rated 17 Jul 2010
5% Head Over Heels (2001) - Rated 17 Jul 2010
2% Look Who's Talking Too (1990) - Rated 17 Jul 2010
15 14% Spy Kids (2001) - Rated 17 Jul 2010
20 17% Toys (1992) - Rated 17 Jul 2010
2% Cruel Intentions 2 (2000) - Rated 17 Jul 2010
10 10% The Wedding Planner (2001) - Rated 17 Jul 2010
85 84% On the Waterfront (1954) - Rated 17 Jul 2010
95 98% Princess Mononoke (1997) - Rated 17 Jul 2010
50 38% Children of Men (2006) - Rated 17 Jul 2010