minjinkim

minjinkim
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2016
Location: South Korea
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Kamome Diner (2006) - Rated 02 Jan 2016
85 52% Love Letter (1995) - Rated 02 Jan 2016
95 97% Poetry (2010) - Rated 02 Jan 2016
90 83% The Imitation Game (2014) - Rated 02 Jan 2016
75 10% Life of Pi (2012) - Rated 02 Jan 2016
85 52% Hotel Transylvania (2012) - Rated 02 Jan 2016
85 52% Tangled (2010) - Rated 02 Jan 2016
80 22% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 02 Jan 2016
85 52% Midnight in Paris (2011) - Rated 02 Jan 2016
20 1% Whiplash (2014) - Rated 02 Jan 2016