minooee

minooee
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2019
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 62% Wind River (2017) - Rated 13 Apr 2019
88 82% City Lights (1931) - Rated 13 Apr 2019
94 96% Prisoners (2013) - Rated 13 Apr 2019
84 50% Serpico (1973) - Rated 05 Mar 2019
85 62% Our Little Sister (2015) - Rated 05 Mar 2019
84 50% The Apartment (1960) - Rated 10 Feb 2019
90 89% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 10 Feb 2019
82 35% Doctor Strange (2016) - Rated 10 Feb 2019
87 75% The Godfather: Part II (1974) - Rated 10 Feb 2019
85 62% Cast Away (2000) - Rated 10 Feb 2019