miomic3000

miomic3000
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 93% The Revenant (2015) - Rated 19 Jan 2016
94 58% Autómata (2014) - Rated 18 Jan 2016
92 42% The Martian (2015) - Rated 18 Jan 2016
93 50% There Will Be Blood (2007) - Rated 08 Jan 2016
96 83% Taxi Driver (1976) - Rated 08 Jan 2016
96 83% Raging Bull (1980) - Rated 08 Jan 2016
95 69% Michael Clayton (2007) - Rated 08 Jan 2016
94 58% La Haine (1995) - Rated 08 Jan 2016
95 69% Pulp Fiction (1994) - Rated 08 Jan 2016
96 83% A Clockwork Orange (1971) - Rated 08 Jan 2016