mirij

mirij
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2021
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 32% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 25 Oct 2021
60 55% The Martian (2015) - Rated 25 Oct 2021
20 26% Gravity (2013) - Rated 25 Oct 2021
87 85% The Goonies (1985) - Rated 25 Oct 2021
85 70% Pulp Fiction (1994) - Rated 25 Oct 2021
85 70% Angel Heart (1987) - Rated 25 Oct 2021
50 47% Titanic (1997) - Rated 25 Oct 2021
40 38% Avatar (2009) - Rated 25 Oct 2021
90 94% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 25 Oct 2021
85 70% Aliens (1986) - Rated 25 Oct 2021