mirimit

mirimit
Movie Buff - 270 Film Ratings
Member Since: 06 May 2012
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 95% A Beautiful Mind (2001) - Rated 20 Feb 2024
98 99% Mulholland Drive (2001) - Rated 20 Feb 2024
85 88% Shutter Island (2010) - Rated 20 Feb 2024
79 81% Cape Fear (1991) - Rated 20 Feb 2024
72 73% Incendies (2010) - Rated 20 Feb 2024
52 43% Princess Mononoke (1997) - Rated 21 Jan 2024
48 35% Music Land (1935) - Rated 21 Jan 2024
52 43% Pi (1998) - Rated 21 Jan 2024
49 38% Back to the Future (1985) - Rated 21 Jan 2024
47 33% One Life (2023) - Rated 21 Jan 2024