missrobot

missrobot
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: just me :)

more Recent Ratings

90 83% The Devil's Advocate (1997) - Rated 14 Aug 2017
75 35% Insomnia (2002) - Rated 14 Aug 2017
75 35% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 14 Aug 2017
85 66% 88 Minutes (2007) - Rated 14 Aug 2017
85 66% Righteous Kill (2008) - Rated 14 Aug 2017
85 66% Inception (2010) - Rated 14 Aug 2017
75 35% Warrior (2011) - Rated 14 Aug 2017
85 66% Lawless (2012) - Rated 14 Aug 2017
90 83% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 14 Aug 2017
85 66% The Revenant (2015) - Rated 14 Aug 2017