missysavage

missysavage
Movie Buff - 323 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2013
Location: Melbourne, Victoria, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 11% 8 Mile (2002) - Rated 07 Mar 2013
1% Not Another Teen Movie (2001) - Rated 07 Mar 2013
100 92% The Little Mermaid (1989) - Rated 07 Mar 2013
100 92% The Boondock Saints (1999) - Rated 06 Mar 2013
90 61% Zodiac (2007) - Rated 06 Mar 2013
80 41% Dumbo (1941) - Rated 06 Mar 2013
90 61% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 06 Mar 2013
80 41% You, Me and Dupree (2006) - Rated 06 Mar 2013
100 92% The Faculty (1998) - Rated 06 Mar 2013
100 92% Cube 2: Hypercube (2002) - Rated 06 Mar 2013