mistafurley

mistafurley
Film Freak - 536 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 23% American Psycho (2000) - Rated 10 May 2016
97 83% The Graduate (1967) - Rated 10 May 2016
94 54% The Breakfast Club (1985) - Rated 17 Aug 2015
96 76% Seven Psychopaths (2012) - Rated 17 Aug 2015
95 66% Pi (1998) - Rated 17 Aug 2015
94 54% The Fountain (2006) - Rated 17 Aug 2015
92 29% Monster (2003) - Rated 17 Aug 2015
95 66% Bubba Ho-Tep (2002) - Rated 17 Aug 2015
94 54% Blood Diamond (2006) - Rated 17 Aug 2015
93 40% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 17 Aug 2015