mitrayism

mitrayism
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 03 Oct 2010
Location: tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 87% Django Unchained (2012) - Rated 11 May 2013
96 82% 50 First Dates (2004) - Rated 11 May 2013
88 34% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 11 May 2013
90 48% Grown Ups (2010) - Rated 11 May 2013
88 34% Jack and Jill (2011) - Rated 11 May 2013
94 65% Flashbacks of a Fool (2008) - Rated 11 May 2013
85 29% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 11 May 2013
95 73% Dream House (2011) - Rated 11 May 2013
96 82% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 11 May 2013
95 73% Skyfall (2012) - Rated 11 May 2013