mitsuka

mitsuka
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2011
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 38% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 23 Feb 2012
87 81% The Artist (2011) - Rated 23 Feb 2012
90 89% 3 Extremes (2004) - Rated 23 Feb 2012
98 99% Se7en (1995) - Rated 23 Feb 2012
90 89% The Social Network (2010) - Rated 15 Feb 2012
50 4% Thelma & Louise (1991) - Rated 15 Feb 2012
90 89% Snatch (2000) - Rated 15 Feb 2012
60 13% The Mexican (2001) - Rated 15 Feb 2012
50 4% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 15 Feb 2012
60 13% Babel (2006) - Rated 15 Feb 2012