miussov

miussov
Movie Buff - 229 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 17% Blended (2014) - Rated 25 Dec 2016
80 44% Ruby Sparks (2012) - Rated 25 Dec 2016
80 44% The Way, Way Back (2013) - Rated 25 Dec 2016
90 84% Rosemary's Baby (1968) - Rated 25 Dec 2016
90 84% 12 Angry Men (1957) - Rated 25 Dec 2016
85 62% No Strings Attached (2011) - Rated 25 Dec 2016
80 44% The Butterfly Effect (2004) - Rated 25 Dec 2016
70 25% Exodus: Gods and Kings (2014) - Rated 25 Dec 2016
85 62% Con Air (1997) - Rated 25 Dec 2016
80 44% The Mask (1994) - Rated 25 Dec 2016