miyoung1

miyoung1
Movie Buff - 488 Film Ratings
Member Since: 23 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 81% The Empty Man (2020) - Rated 20 Aug 2022
95 95% Dune (2021) - Rated 20 Aug 2022
100 98% Arcane (2021) - Rated 20 Aug 2022
100 98% Chernobyl (2019) - Rated 21 May 2019
40 8% Halt and Catch Fire (2014) - Rated 21 Apr 2019
90 90% The Expanse (2015) - Rated 21 Apr 2019
80 62% Jupiter Ascending (2015) - Rated 21 Apr 2019
88 87% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 21 Apr 2019
75 40% Black Panther (2018) - Rated 21 Apr 2019
82 72% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 21 Apr 2019