Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mjoc0723

Criticker Zealot - 6119 Film Ratings

Member Since: Mar 29, 2020

Location: Ramona, CA, USA

more Recent Ratings
Check out mjoc0723's...
70 76% Hot Summer Nights (2017) - Jul 07, 2020
70 76% The Kettering Incident (2016) - Jul 06, 2020
80 90% Defendor (2009) - Jul 06, 2020
50 40% Ginger Snaps: Unleashed (2004) - Jul 06, 2020
40 27% Stir of Echoes: The Homecoming (2007) - Jul 06, 2020
70 76% Diary of the Dead (2008) - Jul 06, 2020
70 76% Flash of Genius (2008) - Jul 06, 2020
60 56% The Entitled (2011) - Jul 06, 2020
10 3% Certain Prey (2011) - Jul 06, 2020
40 27% The Vow (2012) - Jul 06, 2020