Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mkg0510

Movie Buff - 122 Film Ratings

Member Since: Jun 17, 2018

Location: Portugal

more Recent Ratings
65 40% The Matrix (1999) - Aug 15, 2018
80 84% Atonement (2007) - Jun 19, 2018
79 74% Interstellar (2014) - Jun 19, 2018
10 12% Baby Driver (2017) - Jun 19, 2018
50 32% Gladiator (2000) - Jun 19, 2018
4% Click (2006) - Jun 18, 2018
75 59% The Discovery (2017) - Jun 18, 2018
75 59% Trespass Against Us (2017) - Jun 18, 2018
72 51% Song to Song (2017) - Jun 18, 2018
75 59% The Light Between Oceans (2016) - Jun 18, 2018