mkushinska

mkushinska
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2014
Location: Kumanovo, Macedonia, Macedonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 31% Safe Haven (2013) - Rated 06 Jan 2014
89 80% Taken 2 (2012) - Rated 06 Jan 2014
92 91% Taken (2008) - Rated 06 Jan 2014
88 72% The Transporter (2002) - Rated 06 Jan 2014
92 91% Cellular (2004) - Rated 06 Jan 2014
90 87% Collateral (2004) - Rated 06 Jan 2014
89 80% Safe (2012) - Rated 06 Jan 2014
65 18% Step Up (2006) - Rated 06 Jan 2014
79 50% Dear John (2010) - Rated 06 Jan 2014
62 10% 10 Years (2011) - Rated 06 Jan 2014