mldkhaki

mldkhaki
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2011
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 25% Damage (1992) - Rated 08 Aug 2011
80 45% The Others (2001) - Rated 07 Aug 2011
85 66% Chocolat (2000) - Rated 07 Aug 2011
70 4% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 07 Aug 2011
75 25% Inception (2010) - Rated 07 Aug 2011
85 66% Shutter Island (2010) - Rated 07 Aug 2011
85 66% Midnight in Paris (2011) - Rated 07 Aug 2011
85 66% Léon: The Professional (1994) - Rated 07 Aug 2011
95 87% The Reader (2008) - Rated 07 Aug 2011
75 25% Yojimbo (1961) - Rated 07 Aug 2011