Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mleonhardt

Movie Buff - 128 Film Ratings

Member Since: Apr 8, 2019

more Recent Ratings
Check out mleonhardt's...
85 60% Ran (1985) - Apr 08, 2019
80 40% Memento (2001) - Apr 08, 2019
95 92% Inglourious Basterds (2009) - Apr 08, 2019
80 40% JFK (1991) - Apr 08, 2019
80 40% Django Unchained (2012) - Apr 08, 2019
75 24% The Transporter (2002) - Apr 08, 2019
70 16% xXx (2002) - Apr 08, 2019
75 24% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Apr 08, 2019
80 40% Blade (1998) - Apr 08, 2019
85 60% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Apr 08, 2019