mling

mling
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2021
Location: Eski?ehir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 92% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 26 Jul 2021
70 42% Uzak (2002) - Rated 26 Jul 2021
70 42% Muhsin Bey (1987) - Rated 26 Jul 2021
50 11% On the Basis of Sex (2018) - Rated 26 Jul 2021
85 92% Luca (2021) - Rated 26 Jul 2021
50 11% Ammonite (2020) - Rated 26 Jul 2021
70 42% The Wicker Man (1973) - Rated 26 Jul 2021
80 80% You Were Never Really Here (2017) - Rated 26 Jul 2021
75 69% The Bad Seed (1956) - Rated 26 Jul 2021
50 11% Wrath of Man (2021) - Rated 26 Jul 2021