mlopeznyc

mlopeznyc
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 35% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
90 59% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 14 Aug 2007
90 59% Courage Under Fire (1996) - Rated 14 Aug 2007
90 59% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
83 23% Carrington (1995) - Rated 14 Aug 2007
80 18% Get Shorty (1995) - Rated 14 Aug 2007
85 35% Shine (1996) - Rated 14 Aug 2007
90 59% Minority Report (2002) - Rated 14 Aug 2007
85 35% Proof (2005) - Rated 14 Aug 2007