mls

mls
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 29% Batman Forever (1995) - Rated 18 Sep 2016
95 78% Batman Begins (2005) - Rated 18 Sep 2016
99 90% Batman (1989) - Rated 18 Sep 2016
50 12% Space Jam (1996) - Rated 18 Sep 2016
67 18% Now You See Me (2013) - Rated 18 Sep 2016
72 22% Horrible Bosses (2011) - Rated 18 Sep 2016
78 39% 48 Hrs. (1982) - Rated 18 Sep 2016
78 39% Trading Places (1983) - Rated 18 Sep 2016
80 44% Beverly Hills Cop II (1987) - Rated 18 Sep 2016
95 78% Eddie Murphy Raw (1987) - Rated 18 Sep 2016