mm88

mm88
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 89% Strange Days (1995) - Rated 27 Oct 2016
96 89% Casino (1995) - Rated 27 Oct 2016
91 29% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 27 Oct 2016
95 82% Transformers (2007) - Rated 27 Oct 2016
95 82% Bad Boys (1995) - Rated 27 Oct 2016
92 39% The Rock (1996) - Rated 27 Oct 2016
99 98% Armageddon (1998) - Rated 27 Oct 2016
95 82% Bad Boys II (2003) - Rated 27 Oct 2016
85 3% Pain & Gain (2013) - Rated 27 Oct 2016
95 82% Ratatouille (2007) - Rated 17 Aug 2015