mmartincik

mmartincik
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 55% 13 Going on 30 (2004) - Rated 12 Dec 2008
80 39% Top Gun (1986) - Rated 12 Dec 2008
80 39% Wedding Crashers (2005) - Rated 12 Dec 2008
90 71% What Women Want (2000) - Rated 12 Dec 2008
95 88% Amélie (2001) - Rated 12 Dec 2008
90 71% Titanic (1997) - Rated 12 Dec 2008
80 39% Gangs of New York (2002) - Rated 12 Dec 2008
85 55% Layer Cake (2004) - Rated 12 Dec 2008
95 88% Ratatouille (2007) - Rated 12 Dec 2008
75 23% The Family Man (2000) - Rated 12 Dec 2008