mmcdonald

mmcdonald
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2013
Location: Massillon, OH, USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Salvador (1986) - Rated 17 Aug 2015
100 El Topo (1970) - Rated 28 Jul 2015
100 A Married Couple (1969) - Rated 04 Jul 2015
100 Zardoz (1974) - Rated 04 Jul 2015
100 Raising Arizona (1987) - Rated 04 Jul 2015
100 Fantastic Planet (1973) - Rated 04 Jul 2015
100 The Shining (1980) - Rated 04 Jul 2015
100 Popeye (1980) - Rated 04 Jul 2015
100 Return to Oz (1985) - Rated 04 Jul 2015
100 The 7th Voyage of Sinbad (1958) - Rated 04 Jul 2015