We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
mmi

Cinema Addict - 1196 Film Ratings

Member Since: Jul 5, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
67 43% Force Majeure (2014) - Oct 08, 2021
50 13% The Many Saints of Newark (2021) - Oct 07, 2021
45 9% Hot Tub Time Machine (2010) - Oct 04, 2021
58 23% White Dog (1982) - Sep 30, 2021
47 11% Free Guy (2021) - Sep 30, 2021
67 43% Brat 2 (2000) - Sep 28, 2021
72 56% Brother (1997) - Sep 28, 2021
65 40% It's Such a Beautiful Day (2012) - Sep 25, 2021
64 37% The People vs. Larry Flynt (1996) - Sep 24, 2021
60 26% Malignant (2021) - Sep 23, 2021