Mmurphy2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out Mmurphy2021's...
90 94% | Stand by Me (1986) - Rated 26 Feb 2021 |
76 54% | Coraline (2009) - Rated 25 Feb 2021 |
90 94% | Seven Samurai (1954) - Rated 24 Feb 2021 |
82 76% | The Truman Show (1998) - Rated 24 Feb 2021 |
90 94% | Aladdin (1992) - Rated 24 Feb 2021 |
80 70% | The Shining (1980) - Rated 24 Feb 2021 |
85 83% | Jojo Rabbit (2019) - Rated 24 Jun 2020 |
50 20% | Green Lantern (2011) - Rated 24 Jun 2020 |
35 8% | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 24 Jun 2020 |
68 38% | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Rated 24 Jun 2020 |