mnaticchia14

mnaticchia14
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 92% City of God (2002) - Rated 23 Dec 2015
90 72% Shaun of the Dead (2004) - Rated 23 Dec 2015
83 29% Taken (2008) - Rated 23 Dec 2015
90 72% Up (2009) - Rated 23 Dec 2015
85 41% Mercury Rising (1998) - Rated 23 Dec 2015
65 4% Groundhog Day (1993) - Rated 23 Dec 2015
80 18% War of the Worlds (2005) - Rated 23 Dec 2015
100 98% The Dark Knight (2008) - Rated 23 Dec 2015
85 41% The Truman Show (1998) - Rated 23 Dec 2015
85 41% Gangster Squad (2013) - Rated 23 Dec 2015