mndt

mndt
Movie Buff - 175 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% Judge Dredd (1995) - Rated 03 Dec 2013
65 28% Fast Five (2011) - Rated 03 Dec 2013
70 41% Skyfall (2012) - Rated 03 Dec 2013
65 28% Swimming Pool (2003) - Rated 03 Dec 2013
80 68% The Karate Kid (2010) - Rated 03 Dec 2013
80 68% Saturday Night Fever (1977) - Rated 03 Dec 2013
65 28% The Dictator (2012) - Rated 03 Dec 2013
65 28% Eraser (1996) - Rated 03 Dec 2013
45 11% Alexander the Last (2009) - Rated 03 Dec 2013
75 55% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 03 Dec 2013